Share
Go down
avatar

Liczba postów : 183
Zobacz profil autorahttp://aegyo.forumpolish.com

Shangri-La - wyjaśnienie

on Pon Paź 09, 2017 11:53 am
Shangri-La jest autorskim międzynarodowym projektem uczelnianym. Najczęściej przyjmowani są tu uczniowie liceum oraz studenci. Zatem sami wychowankowie są mniej więcej w wieku od 18 do 24 lat. Sporadyczne przypadki dopuszczają osoby młodsze, aczkolwiek odchodzi się od tego ze względu na wydarzenia z ostatnich lat... ale o tym ciiii. Wcale nie zaczęli znikać wychowankowie wyspy. Zakrwawiona postać wcale nie pojawia się na skraju lasu, a niektóre osoby wcale, a wcale nie dostają tajemniczych listów i prezentów. Nic, a nic nie dzieje się niepokojącego na wyspie. To tylko plotki i czyste pomówienia. Eksperyment miał na celu sprawdzenie czemu niektóre osoby nie potrafią dostosować się społecznie, potem został rozwinięty o osoby w jakiś inny sposób wyróżniające się z tłumu, a potem nawet o chętnych. Wszystko po to by udowodnić, że to przecież tylko niewinny projekt. Nic złego się tam nie dzieje. Nikomu nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Prawda? No i tego się trzymajmy!

Projekt ma na celu uspołecznienie uczestników, zatem obejmuje indywidualne zajęcia z psychologami i terapeutami oraz grupowe. W tych drugich można wyszczególnić różne zajęcia sportowe jak również gry zespołowe z wykorzystaniem wszystkich dobrodziejstw wyspy. Zatem wlicza się tu tak samo gry w szachy, tak zwane zamknięte pokoje, jak również zwykłą jazdę konną czy spanie pod namiotami lub naukę strzelania z łuku. Rozmaite zajęcia, które mają na celu naukę uczestników współpracy.

Pieczę nad uczestnikami mają wychowawcy i terapeuci, jak również dodatkowi opiekuni, którzy mają pilnować porządku. Zakazane jest spożywanie wszelakich używek. Tak tak fajeczki i piwko zakazane!

Projekt przeznaczony tylko dla chętnych i nie jest obowiązkowy. Można spokojnie grać na forum i nie brać w nim udziału. Można grać na spokojnie tylko w Korei, od czasu do czasu mieć lub nie losowe wydarzenie od MG lub małe spotkanie ze zwykłym NPC (jeśli się chce lub napisze o to podanie). Można obyć się nawet bez takich dodatków i prowadzić swoje fabuły niczym się nie przejmując.

Projekt ma określoną fabułę, o której szerzej w pierwszym poście gry na wyspie, na początku nowego roku projektu. Projekt ruszy jeśli znajdzie się min trzy osoby chętne do eksperymentu.

Projekt posiada swoich NPC, na wstęp będzie stworzony tylko jeden, w trakcie trwania mogą pojawiać się opisy następnych. Można na spokojnie tworzyć z nimi wszelakie interakcje, od zwykłej znajomości, po romanse, aż po jawną wrogość. Co tylko chcecie i wyjdzie na fabule. Niczego nie narzucam, ale również nie mówię, że czegoś nie będzie. MG ma za zadanie nakreślić kierunek gry, a sami NPC ją ubarwić.

Pamiętajmy przy tym, że zgłaszając postać do projektu nie może ona brać udziału w zwykłej fabule, chyba, że były to wydarzenia z przed pojawienia się na wyspie. Za utrudnienia przepraszam. Jest to spowodowane faktem, że postaci mogą wyjechać z wyspy z lekkimi, większymi lub mniejszymi uszczerbkami na zdrowiu.

Czas projektu, jego pierwszy etap, to trzy miesiące fabularne. Kolejne etapy są uzależnione od tego ile osób chętnych będzie i jak potoczą się losy samego eksperymentu.

Postaci biorące udział w projekcie dostanę specjalną rangę.


Jaka jest nagroda za to, że bierze się w tym udział? Nie będę psuł niespodzianki! Wszystko okaże się już na fabule.


Ostatnio zmieniony przez Appa dnia Pon Paź 09, 2017 3:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach