Share
Go down
avatar
Liczba postów : 21
Zobacz profil autora

Mieszkanie

on Pią Lut 23, 2018 9:31 pm


Mieszkanie Anatolija Paskiewicza znajduje się w północnej części Seulu, pod adresem 23 Bogukmun-ro 36-gil. Jest to spokojna okolica, znajdująca się nieopodal malowniczego parku narodowego - Bukhansan National Park.

Samo mieszkanie jest dość małe i przypomina w zasadzie kawalerkę. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że przystosowano je raczej do potrzeb zapracowanego singla, niż dla rodziny z dziećmi. W jednym pomieszczeniu zgromadzony jest pokój dzienny, kuchnia, sypialnia i przedpokój. Drugie pomieszczenie stanowi łazienka z ubikacją.

Z racji zawodu wykonywanego przez Anatolija, przebywa on rzadko w swoim mieszkaniu. Służy mu ono raczej za hotel, w którym zatrzymuje się na przerwę pomiędzy jedną wycieczką a drugą. Skutkiem takiego trybu życia jest wieczny bałagan w mieszkaniu (załączone zdjęcie pochodzi z dnia podpisania umowy o wynajmie tej nieruchomości przez Anatolija). Dbając o bezpieczeństwo swojego mienia, Anatolij zakupił do mieszkania alarm. Każdorazowa próba włamania się tutaj, kończy się uruchomieniem przeraźliwego dźwięku i przyjazdem ochroniarzy w przeciągu kilku minut.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach