Share
Go down
avatar

Liczba postów : 205
Zobacz profil autorahttp://aegyo.forumpolish.com

Szpital

on Sob Gru 09, 2017 12:06 pm
avatar
Liczba postów : 19
Age : 17
Zobacz profil autora

Re: Szpital

on Sob Gru 09, 2017 10:24 pm
Szpital. Znów wylądowała w tym miejscu, jednak teraz miała taki zamiar. Zamiar, by trafić do szpitala. Zapach leków i środków dezynfekujących ciągle drażnił jej nos, lecz starała się nie zwracać na to najmniejszej uwagi. Cel, w jakim się tu zjawiła był o wiele ważniejszy od tego, że wkoło przechadzali się pacjenci, a pielęgniarki ciągle gdzieś się spieszyły. Nie szukała ani lekarza, ani pielęgniarki, udała się tu bowiem na poszukiwania pewnej praktykantki. Dziewczyny, która zapewne zupełnie nie miała pojęcia o istnieniu kogoś takiego jak Minhee. Za to ona, Song Minhee doskonale wiedziała, kim jest praktykantka, której szuka, a to wszystko dzięki temu, że dobry kumpel jej starszego brata jako tako kojarzył tę dziewczynę. Zaintrygowała ją opowieść, o koleżance, która tak wytrwale studiuje medycynę. Po jakimś czasie znalazła ją na jednym z portali społecznościowych, skąd dowiedziała się, jak wygląda, jak się nazywa. Przeglądając osoby, które miała w znajomych wywnioskowała, że studiuje na jednej z lepszych medycznych uczelni w Seulu, gdzie z resztą też się udała, aby zweryfikować to, czego się dowiedziała. I tak, okazało się to być prawdą. To tylko jeszcze bardziej uszczęśliwiło Minhee, którą zafascynowała ta piękna dziewczyna. Trochę obawiała się spytać kogoś z jej roku, dlatego cierpliwie czekała na kolejny raz, gdy kumpel Minho przyjdzie z wizytą. Wtedy zapytała o to, czy wie może coś jeszcze o tej uroczej studentce. Nie wiedzieć czemu, ale odnosiła wrażenie, że Yi Hyonsung, bo tak nazywała się praktykantka, jest dość sympatyczną osobą.
Rozglądając się po korytarzach w końcu dostrzegła znajomą twarz. To było dziwne. Bardzo chciała poznać tę dziewczynę, jednak czuła, że cała trzęsie się wewnątrz, a najgorsze było to, że nie miała pojęcia dlaczego. Mimo to, ruszyła w stronę praktykantki.
- Uhm, cześć - zaczęła, z nutką nieśmiałości w głosie, spoglądając na starszą. - Słyszałam, że prowadzisz badania i poszukujesz, hm, osób, które mogłyby ci w tym jakoś pomóc - wyszczerzyła się. - Jesteś Hyonsung, prawda?
Czy ja właśnie robię z siebie idiotkę?
avatar
Liczba postów : 7
Zobacz profil autora

Re: Szpital

on Nie Gru 10, 2017 11:06 pm
Pokój, a raczej gabinet doktorantki mieścił się na trzecim piętrze, w lewym skrzydle szpitalnym w sektorze C. Wiódł tam zwyczajny, szpitalny korytarz, a jej siedzibę można było odróżnić jedynie po tabliczce, w która był włożony papierek: "Yi Hyonsung pokój 3023 konsultacje: pon-wt 12-13, śr - czw-pt 13-15." Można było więc dowiedzieć się w jakich godzinach owa osoba niemal z całą pewnością tu przebywała. Niemal, bo oczywiście były różne przypadki, od których bywały czasami odstępstwa. Dziś jednak zmęczona po całonocnym dyżurze, porządkowała biurko z dokumentów, kartotek, uzupełniała wpisy, wypisy, diagnostykę. Była wyraźnie zmęczona i znużona pracą. Gdyby nie to, że tak bardzo liczyła na ukończenie specjalizacji dawno pogrążona by była w śnie. Jednak jej po zdaniu pracy doktoranckiej marzyło się jeszcze ukończenie kolejnej specjalizacji. Rozległo się ciche i nieśmiałe pukanie. "Cholera." Spojrzała na zegarek, zbliżała się pora konsultacji.
- Proszę - odpowiedziała z gabinetu i dokończyła wypełniać kartę pacjenta.
Sponsored content

Re: Szpital

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach