Share
Zobacz poprzedni tematGo downZobacz następny temat
avatar
Liczba postów : 2
Age : 17
Zobacz profil autora

Song Minhee

on Wto Lis 14, 2017 2:31 am

Song MinheeInformacje:


Wiek: 18 lat

Data i miejsce urodzenia 18 września 2000 roku, Suncheon

Stan cywilny i orientacja: panna, ciągle szuka siebie

W Korei od: od urodzenia

Wizerunek: Kim Hyojin (JeA)Historia:

Minhee przyszła na świat 18 września 2000 roku w niedużym, nadmorskim miasteczku. Pomimo przypuszczeń lekarza, ku uciesze rodziców okazała się być dziewczynką. Radość z córki nie trwała jednak zbyt długo - wychowując się z dwójką starszych braci Minhee było bliżej do chłopca. Spośród rówieśniczek wyróżniała się ciągle pozdzieranymi, wystającymi kolanami, krótkimi włosami i procą, którą zawsze ze sobą nosiła. Z całej trójki to właśnie Minhee przysparzała najwięcej kłopotów, mimo to i tak za wszystko obrywali jej starsi bracia - Minki i Minho. Wiedziała, że to nie fair, ale często, gdy przyznawała się do winy, rodzice uważali, że ich kryje. Bo przecież jak to możliwe, żeby ukochana dziewczynka rodziców była taka niegrzeczna? Cóż, samo tak wyszło. Zaczęła rozrabiać bardziej, gdy tylko na świecie pojawiła się młodsza o sześć lat Minyoung. Mimo usilnych starań Minhee nie zyskiwała tyle atencji co wcześniej. Ciągle robiła na złość i nawet jej bracia zaczęli mieć tego dosyć. Trwało to mniej więcej przez cztery lata. W wieku dziesięciu lat zaczęła wchodzić w okres dojrzewania, który stał się dla niej istnym horrorem. Nie chciała tego wszystkiego, tych zmian w jej wyglądzie. Nie mogła zrozumieć dlaczego tak się dzieje, skoro dotychczas wszystko było dobrze. Nie chciała mieć kobiecej sylwetki, nie chciała przybierać na wadze. Znalazła na to sposób. Przestała jeść. Tak po prostu, z dnia na dzień. Początkowo było łatwo - sama przygotowywała sobie posiłki, które zabierała do swojego pokoju, by następnie schować je w worku do plecaka i następnego dnia wyrzucić w szkole. Liczyła każdą kalorię, a gdy przekroczyła limit, dotkliwie siebie karała. Pomysły na kłamstwa powoli się kończyły, a Minhee zaczynała odczuwać nienawiść i obrzydzenie skierowane na samą siebie. Wtedy właśnie pojawiła się iskra - marzenie o zostaniu sławną. Uznała, że jeśli przez kilka kolejnych lat utrzyma idealną figurę, bez problemu znajdzie pracę w Seulu. Nie miała jednak pojęcia, jak bardzo się pomyliła. W wieku szesnastu lat wyjechała do Seulu za zaoszczędzone pieniądze, jej celem było dostanie się do jednej z wielu wytwórni. Jedyne zastrzeżenia jakie pojawiły się podczas przesłuchania odnosiły się do jej wyglądu. Była zbyt chuda jak na swój wzrost i wiek. Pracownicy wytwórni wyrazili zgodę na to, by została trainee pod warunkiem, że przybierze na wadze. Uczęszczała na terapię, która odnosiła pozytywne skutki. Mimo to, po roku zrezygnowała z marzeń o sławie - w jej rodzinie stało się coś, co nie mieściło się w głowie nikomu. U jej młodszej siostry zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Chciała wrócić do Suncheon,
jednak jej rodzina postanowiła przenieść się do Seulu. Zamieszkała wraz z nimi, chciała w jakiś sposób wesprzeć rodzinę, chociażby psychicznie.
Wystarczyły dwa miesiące. Dwa miesiące, by jedenastoletnia Minyoung odeszła na zawsze. Pomimo słabych relacji, to właśnie Minhee najbardziej odczuła śmierć siostry - to właśnie ona była przy niej w ostatnich chwilach jej życia. Miała wówczas siedemnaście lat, dopiero wygrała z poważnym zaburzeniem psychicznym i znów czuła, że rozpada się na kawałki. Dopiero po pół roku, kiedy zamieszkała z Minho zaczęła wracać do siebie.


Charakter:

W dzieciństwie była raczej typem łobuziary. Ciągle rozrabiała z braćmi, była pogodna i pełna energii. Zaczęła zmieniać się dopiero w okresie dorastania, wraz z postanowieniem o głodówkach zamknęła się w sobie, miała sekrety. Wyjazd z Suncheon był podjętą na szybko, nieprzemyślaną decyzją. Zdawała sobie sprawę z tego, że być może będzie żałować, jednak chciała spróbować. Po części opłaciło się - pozbyła się choroby, która ją wyniszczała. Dzięki terapii stała się spokojniejsza, zaczęła doceniać obecność bliskich osób. Nauczyła cieszyć się życiem. Do czasu, aż jej młodsza siostra zachorowała. Gdy reszta rodziny również przeniosła się do Seulu, Minhee cały swój wolny czas spędzała z Minyoung dbając o to, aby niczego jej nie zabrakło. Po dwóch miesiącach wszystko straciło sens, starania stały się bezcelowe. Bardzo mocno przeżyła śmierć jedenastolatki - zamknęła się w sobie do tego stopnia, że swego czasu nikt nie był w stanie sprawić,
by poczuła się lepiej. Dopiero przeprowadzka do Minho poprawiła jej samopoczucie, od kiedy mieszka z bratem jest trochę pogodniejsza i pozwala sobie na kontakty z innymi.


©️ kotlet barani  avatar

Liczba postów : 152
Zobacz profil autorahttp://aegyo.forumpolish.com

Re: Song Minhee

Yesterday at 7:35 am
Domyślam się, że białaczka u młodszej siostrzyczki została zdiagnozowana za późno skoro tak szybko zabrała ją ze sobą. Bardzo proszę wyjaśnij mi tylko jakim cudem rodzice nie zauważyli tego, że dziewczyna chudnie w oczach, co oznacza anoreksję. Na koniec czemu zgodzili się by ich córeczka rzuciła szkołę (nie wspomniałaś, że dalej się uczyła) i wyjechała do obcego miasta tak wcześnie. Jeśli uciekła to mieli prawo ją szukać. Rozumiem mniejszą uwagę po urodzeniu się najmłodszego dziecka, ale to już wygląda jak zupełny brak zainteresowania ze strony rodziców. Sama twierdzisz, że była za szczupła według ludzi z wytwórni, skoro obcy ludzie to zauważyli to czemu nie rodzina? Wiem, wspominałaś, że pomysły na kłamstwa się kończyły, ale ona wtedy była małą dziewczynką, a takim dzieciom nie wierzy się na słowo, a idzie się do lekarza, lub na terapię z nim. Wyjaśnij mi to, bo być może ja nie rozumiem tylko koncepcji na tą część biografii.
Zobacz poprzedni tematPowrót do góryZobacz następny temat
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach