Share
Go down
avatar

Liczba postów : 183
Zobacz profil autorahttp://aegyo.forumpolish.com

Postaci NPC

on Pon Paź 02, 2017 9:27 pm

Imię i nazwisko: Lee Yeon
Wiek: 25
Wzrost: 183 cm.
Stan cywilny: kawaler
Zajęcie: złodziej
Krótki opis: Pokryty tatuażami Yeon wychował się na ulicy. Jedno z bardzo licznego rodzeństwa dość biednej rodziny, w której nie przelewało się... a raczej przelewało, przynajmniej ojcu w butelce. Zawsze wiedział, że musi walczyć o swoje. Wyszarpywać wszystko co można od życia. Nie poszedł na studia, pracuje dorywczo gdzie tylko może, a dodatkowo czasami coś "przypadkiem" wpadnie w jego ręce. Jest całkiem niezłym kieszonkowcem, który nie wiąże się z nimi. Uważa, że uczucia są bez sensu, a za wszystko w życiu przyjdzie kiedyś zapłacić. Wydaje się, że jest impulsywny i agresywny, ale to tylko maska, którą chce pokazać światu. Tak na prawdę jest bardzo opanowany i spokojny. W jego dodatkowym zajęciu nerwy są zupełnie niepotrzebne.
Zajęty wizerunek: Kim Won Shik


Imię i nazwisko: Kim Dae
Wiek: 30
Wzrost: 176 cm
Stan cywilny: kawaler
Zajęcie: policjant drogówki
Krótki opis: Wychowany w bardzo ciepłym i pełnym miłości domu Dae jest odpowiedzialnym i stanowczym mężczyzną. Jest bardzo spokojny i ciężko wyprowadzić go z równowagi. Szanuje swój kraj, zwyczaje, prawo, przodów. Czasami jest uważany za zimnego i bezdusznego, ale to wszystko przez to, że nie chce odpuścić jakiegoś mandatu. Lubi swoją pracę, uważa, że ma misję do spełnienia. Ważną, bardzo trudną i odpowiedzialną misję. Jego związki są dość krótkie ponieważ często stawia pracę ponad relacje z kimś. Niby z rodziną ma bardzo bliski kontakt, ale jednak boi się wchodzić w bliskie relacje z kimś. Boi się okazywać uczucia, nawet jak jest z kimś sam na sam w pokoju. To takie urocze, ale lekko zawstydzone maleństwo. Serdeczne.
Zajęty wizerunek: Lee Seung-hyun


Imię i nazwisko: Choi Jun
Wiek: 30
Wzrost: 173 cm.
Stan cywilny: kawaler
Zajęcie: lekarz internista, pogotowie ratunkowe
Krótki opis: Wychowany w rodzinie lekarzy, jedynak, który jest rozpieszczonym syneczkiem mamusi, aczkolwiek życie nauczyło go już tego, że nie wszystko dostanie kiedy tego zechce. Choć czasami bywa wredny i strzela fochy to potrafi być profesjonalistą w każdym calu. Oprócz pracy w przychodni, jeździ też karetką. Chce pomagać ludziom, choć czasami traci do nich cierpliwość. Jest inteligentny, ale chwilami zbyt dumny i uparty. Zdarza się, że może traktować innych z lekką dozą wyższości. Jeśli chodzi o jego związki to bardzo trudna sprawa. Nie zawsze umie znaleźć nić porozumienia z drugą osobą. Potrzebuje atencji, ciągłej uwagi i ogromu cierpliwości do swej osoby. Ogólnie to dobre stworzenie, na pewno pomoże.
Zajęty wizerunek: Jang YiJeong


Imię i nazwisko: Kuroda Akihito
Wiek: 16
Wzrost: 186 cm.
Stan cywilny: kawaler
Zajęcie: wnuk cesarza Japonii, syn księżniczki Sayako, która odeszła z rodziny cesarskiej
Krótki opis: Chłopiec nie posiada żadnych tytułów obecnie, ale jest ulubionym wnukiem cesarza. Fakt iż urodził się jako chłopiec daje mu szanse na zbliżenie się do tronu. Jest dzieckiem jedynej córki cesarza, jego najmłodszego potomka. Teoretycznie ma bardzo daleko do tronu, biorąc pod uwagę fakt, że jego matka straciła tytuły wręcz znikome, ale plotki krążą, że to właśnie od będzie kiedyś cesarzem. Krótko o chłopcu? Uciekł z domu matki i wsiadł do pierwszego lepszego samolotu, pech chciał, że wylądował w Seulu. Zupełnie nie powinno go tu być, teoretycznie powinien być teraz w domu i uczyć się, ale praktycznie chodzi ulicami stolicy Korei, robi masę zdjęć i uspokaja matkę przez telefon, że nic mu nie jest i ma nie szukać go po całej Korei... czy tam Azji. Spokojnie. On sobie da radę. Poradzi sobie! Po jaką cholerę gówniarz jest tu jeszcze i jeszcze nie wrócił do domu? Bo dziecko chce iść na parę koncertów i do tego uznał, że będzie fajnie jak zdobędzie autograf od jakiejś kpopowej gwiazdki, a co! Takie ambicje... a on ma być kiedyś cesarzem... Przodkowie chrońcie Japonię!
Zajęty wizerunek: Kim Mingyu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach