Share
Go down
avatar

Liczba postów : 207
Zobacz profil autorahttp://aegyo.forumpolish.com

Postaci NPC

on Pon Paź 02, 2017 9:27 pm

Imię i nazwisko: przedstawia się jako Natasza Romanow
Wiek: prawdopodobnie 19 lat
Wzrost: 167 cm.
Stan cywilny: twierdzi, że jest panną, ale czasami wspomina coś o narzeczonym
Zajęcie: brak danych
Krótki opis: Piękna Natasza wyróżnia się z tłumu dzięki swej chorobie. Przez to, że choruje na albinizm ma bardzo bladą skórę, białe włosy i błękitne tęczówki oczu. Brak pigmentu w skórze powoduje u niej większą wrażliwość na silne światło słoneczne, pewnie dlatego też woli zimniejsze pory roku. Bardzo mało potwierdzonych danych o dziewczynie, krążą jedynie jakieś pogłoski, że uciekła z Rosji przed narzeczonym, który ją bił, a może nawet próbował zabić. Wiadomo na pewno, że biegle posługuje się koreańskim, podobnie jak rosyjskim i angielskim. Prawdopodobnie zna jeszcze jakiś język, ale jest to w żaden sposób potwierdzone. Wszystkiego należy dowiedzieć się samemu, o ile wystarczy wytrwałości w zadawaniu pytań, dziewczyna wydaje się być zamknięta w sobie, raczej nie lubi zbyt wiele mówić o sobie.
Zajęty wizerunek: Nastya Zhidkova


Imię i nazwisko: Lee Yeon
Wiek: 25
Wzrost: 183 cm.
Stan cywilny: kawaler
Zajęcie: złodziej
Krótki opis: Pokryty tatuażami Yeon wychował się na ulicy. Jedno z bardzo licznego rodzeństwa dość biednej rodziny, w której nie przelewało się... a raczej przelewało, przynajmniej ojcu w butelce. Zawsze wiedział, że musi walczyć o swoje. Wyszarpywać wszystko co można od życia. Nie poszedł na studia, pracuje dorywczo gdzie tylko może, a dodatkowo czasami coś "przypadkiem" wpadnie w jego ręce. Jest całkiem niezłym kieszonkowcem, który nie wiąże się z nimi. Uważa, że uczucia są bez sensu, a za wszystko w życiu przyjdzie kiedyś zapłacić. Wydaje się, że jest impulsywny i agresywny, ale to tylko maska, którą chce pokazać światu. Tak na prawdę jest bardzo opanowany i spokojny. W jego dodatkowym zajęciu nerwy są zupełnie niepotrzebne.
Zajęty wizerunek: Kim Won Shik


Imię i nazwisko: Kim Dae
Wiek: 30
Wzrost: 176 cm
Stan cywilny: kawaler
Zajęcie: policjant drogówki
Krótki opis: Wychowany w bardzo ciepłym i pełnym miłości domu Dae jest odpowiedzialnym i stanowczym mężczyzną. Jest bardzo spokojny i ciężko wyprowadzić go z równowagi. Szanuje swój kraj, zwyczaje, prawo, przodów. Czasami jest uważany za zimnego i bezdusznego, ale to wszystko przez to, że nie chce odpuścić jakiegoś mandatu. Lubi swoją pracę, uważa, że ma misję do spełnienia. Ważną, bardzo trudną i odpowiedzialną misję. Jego związki są dość krótkie ponieważ często stawia pracę ponad relacje z kimś. Niby z rodziną ma bardzo bliski kontakt, ale jednak boi się wchodzić w bliskie relacje z kimś. Boi się okazywać uczucia, nawet jak jest z kimś sam na sam w pokoju. To takie urocze, ale lekko zawstydzone maleństwo. Serdeczne.
Zajęty wizerunek: Lee Seung-hyun


Imię i nazwisko: Choi Jun
Wiek: 30
Wzrost: 173 cm.
Stan cywilny: kawaler
Zajęcie: lekarz internista, pogotowie ratunkowe
Krótki opis: Wychowany w rodzinie lekarzy, jedynak, który jest rozpieszczonym syneczkiem mamusi, aczkolwiek życie nauczyło go już tego, że nie wszystko dostanie kiedy tego zechce. Choć czasami bywa wredny i strzela fochy to potrafi być profesjonalistą w każdym calu. Oprócz pracy w przychodni, jeździ też karetką. Chce pomagać ludziom, choć czasami traci do nich cierpliwość. Jest inteligentny, ale chwilami zbyt dumny i uparty. Zdarza się, że może traktować innych z lekką dozą wyższości. Jeśli chodzi o jego związki to bardzo trudna sprawa. Nie zawsze umie znaleźć nić porozumienia z drugą osobą. Potrzebuje atencji, ciągłej uwagi i ogromu cierpliwości do swej osoby. Ogólnie to dobre stworzenie, na pewno pomoże.
Zajęty wizerunek: Jang YiJeong

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach